Motorola DP2600 DMR Dijital Analog Telsiz

MOTOROLA DP2600 DMR Telsiz

Mototrbo Dijital Telsiz

- 128 Kanal Kapasitesi
- Analog ve Dijitali birlikte çalıştırabilirlik
- Temiz-Kristal Monokrom Ekran
- Fabrika ve inşaat alanlarında, MOTOTRBO dijital telsiz çözümleri dijital haberleşmenin gücünü sunar.
- Çok yönlü ve güçlü olan Motorola MOTOTRBO™ DP2600 el telsizi son dijital teknolojiyle en iyi 2 yönlü telsiz haberleşmesi sağlar. DP2000 serisi telsizler, iş yerleri için güvenli ve uygun bütçeli çözümler sunar.
- En iyi sınıf ses özelliği ile iyi bir haberleşme sistemi sağlar. Temiz-Kristal siyah ve beyaz ekran, bağlantılara ve menüye ulaşımı kolayca sağlar. Akıllı ses ve anons özelliği zorlu çevre koşullarında kolay haberleşme sağlar. Analoğa adapte olabilir.
- DP2600 iki satırlıekranlı model, Hem UHF hem de VHF bandında çalışmaktadır. 16 kanal kapasitesi vardır. Sınırlı tuş takımı, 3 adet programlanabilir butonu, suya karşı korumalı için IP55 özelliklidir.
- MOTOTRBO™ Dijital Telsizlere Geçmenin Faydaları
Haberleşme sistemindeki değişimde operasyonu devam ettirmek, her iş için hayati önem taşımaktadır. DP2000 serisi ile dijitale geçiş kolaydır. Çünkü hem analog hem dijital modda çalışabilirler. Geçişi daha da kolaylaştırmak için, analog ve dijital çağrıları otomatik olarak akıcı bir şekilde anahtarlayan dinamik mixedmod röle fonksiyonu kullanılır. Şu anki analog ve sisteminize MOTOTRBP telsiz ve rölelerle başlayıp, zaman ve bütçe uygunluğunda dijitale geçme imkanı sağlar.

- MOTOROLA DP2600 TEKNİK ÖZELLİKLERİ
128 KanalAnalog ve Dijitali birlikte çalıştırabilmeAkıllı Ses ve düzenlenebilir ses anonsu özelliği3 Adet Programlanabilir ButonIP55 Özellikli (Suya karşı korumalı)Temiz-Kristal Monokrom EkranSağlam TasarımVOX ÖzelliğiMeşgul Kanal AçmaTemel (Standart) ve Geliştirilmiş (Opsiyon) GizililikÖzel HatYalnız İşçiCevapsız arama uyarısıCapacity Plus (opsiyon)IP Site ConnectLinkedCapacity Plus (opsiyon)

- MOTOROLA DP2600 FREKANS ARALIKLARI
- UHF (403-527 MHz)VHF (136-174 MHz)